کاسبی

AMC2-D11EB

  • کولتیواتور دیزلی ۱۲ اسب استارتی با چرخ ۱۲- ۵۰۰

AMC2-D11EB

مشخصات وزنی و ظاهری کولتیواتور ۱۲ اسب با کولتیواتور ۱۰ اسب تقریباً برابر است (۱۹۹ کیلوگرم) و اختلاف آن‌ها بیشتر در مشخصات درون موتور همچون پیستون و سوپاپ و انژکتور می‌باشد. همچنین اندازه فیلترهوای ۱۲ اسب کمی بزرگتر و به طور مستقیم در بالای مجموعه هندل قرار دارد.

محل قرار گیری باک، اگزوز، هندل، سیستم گاز و استارت در تمامی کولتیواتورهای دیزلی یکسان می‌باشد. فرمان این دستگاه قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و تنظیم بر اساس قد اپراتور را دارد.

این کولتیواتور قابلیت روشن شدن از طریق هندل و استارت را دارد. در هنگام روشن کردن دستگاه به وسیله استارت همیشه باید اتصالات الکتریکی دستگاه بررسی گردد. در صورت تمایل به روشن کردن دستگاه با هندل می‌بایست اپراتور آموزش کافی جهت سرعت و نحوه کشش طناب هندل را دیده باشد.

کولتیواتور دیزلی ۱۲ اسب از نظر توان کاری، حدود ۲۰% نسبت به کولتیواتور دیزلی ۱۰ اسب و حدود ۶۰% نسبت به کولتیواتور دیزلی ۷ اسب، بازدهی بیشتری دارد. این کولتیواتور توانایی کار در زمین هایی با هر نوع درجه تراکم را دارا می باشد و تعداد تیغه های آن ۴۰ عدد است.

استفاده از این دستگاه در زمین های با درجه تراکم معمولی و نیز زمین های با مساحت متوسط، طول عمر دستگاه را بالاتر و میزان بازدهی خیلی بیشتری را به همراه خواهد داشت. گیربکس این دستگاه تمام دنده و به صورت کوپل مستقیم با موتور است.

این دستگاه دارای شفت خروجی PTO در پشت گیربکس می‌باشد که امکان بهره گیری از ادواتی همچون پمپ سمپاش، پمپ آب، دروگر و نظایر آن را فراهم می سازد.

مدلAMC2-D11EB
ابعاد خارجی (mm)
مدل موتورAMD-188FE
نوع موتوردیزلی، هوا خنک، تک سیلندر، سیلندر عمودی، چهار زمانه
توان کاری موتور (Hp)۱۱
ماکزیمم توان موتور (Hp)۱۲٫۰
نوع استارتهندلی / الکتریکی
نوع گیربکسگیربکس تمام دنده ای
تعداد دنده۲ دنده جلو + ۱ دنده عقب
سرعت دنده ها (Km/h)I:7.3, II:12.9, R:5.5
انتقال قدرتکوپل مستقیم موتور بر روی گیربکس
نوع کلاچکلاچ صفحه ای
عرض کار (Cm)۱۳۰ ۸۰
عمق کار (Cm)۳۰ ۱۵
نوع فرمانقابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در سطح افقی و تنظیم ارتفاع
ظرفیت روغن گیربکس (L)۱٫۸
ظرفیت روغن موتور (L)۱٫۲
ظرفیت مخزن سوخت (L)۵٫۵
سایز تایر۱۲ ۵٫۰۰
ظرفیت حمل بار تریلر (Kg)۵۰۰
ادوات قابل نصبروتیواتور، تریلر، گاوآهن تک خیش، چرخ آهنی، چرخ خاک ورز، دروگر بشقابی، شیار باز کن، سمپاش، پمپ آب