تولید کننده و وارد کننده ادوات و ماشین آلات کشاورزی و باغبانی محصولات شرکت کولتیواتور تیلر موتوربرق سم پاش موتور پمپ آب اره زنجیری علف تراش تیلر انواع ادوات قطعات یدکی

سوالات متداول

1چه تفاوتی بین کولتیواتور دیزلی 10 اسب و 12 اسب وجود دارد؟
در کولتیواتور 10 و 12 اسب دیزلی اگروماشین، گیربکس هر دو مدل عیناً با یکدیگر مشابه می باشد. توان کیفی قطعات موجود در گیربکس این محصولات بسیار بالاتر از فشاری است که از طرف موتور بر آن وارد می شود لذا در ظاهر این دو مدل نیز تقریباً اختلافی وجود ندارد بجز در قسمت فیلترهوا و انژکتور که فیلترهوای 12 اسب بزرگتر و به طور مستقیم با منیفولد در ارتباط است ولی در کولتیواتور 10 اسب، فیلترهوا (کمی کوچکتر)، با استفاده از یک زانو در سمت راست دستگاه تعبیه شده است.
2پس اختلاف در کجاست؟
اختلاف اصلی این دو محصول در قطر پیستون و کلاً سرسیلندر می باشد. دقیقاً در همین قسمت است که با بالارفتن قطر پیستون توان تولیدی کولتیواتور بیشتر می شود و در نتیجه آن به لحاظ وزنی بین این دو مدل (10 و 12 اسب) اختلاف بسیار کمی (کمتر از1 کیلوگرم) به وجود می آید. به این ترتیب می توان با استفاده از یک کولتیواتور 12 اسب به جای 10 اسب (با در نظر گرفتن مقدار ثابت گاز)، 20% راندمان بیشتری را بدست آورد
3در زمانی که دستگاه روشن نمی شود چه اقدامی باید انجام داد؟
چنانچه در هنگام روشن نمودن دستگاه، دستگاه روشن نشد، ابتدا می بایست اتصالات مربوط به اهرم گاز و اهرم خاموش کن اضطراری در قسمت موتور را بررسی نمود. معمولاً در اثر کارکرد محصول نقاط انتهایی سیم گاز و خاموش کن اضطراری در قسمت موتور هرز می شوند و می بایست همیشه مورد بررسی قرار گیرند. در صورت کارکرد صحیح این سیم ها، می بایست به ترتیب این اقدامات صورت پذیرد: 1- وجود سوخت در باک و باز بودن شیر سوخت 2- سالم بودن باطری با بررسی چراغ کولتیواتور 3- گازوئیل در هوای سرد به آسانی دچار احتراق نمی شود، پس می بایست در هنگام روشن نمودن دستگاه به مدت حداقل 1 ساعت در هوای معمولی قرار گرفته باشد. 4- باز بودن مسیر ورود هوا با بررسی فیلترهوای دستگاه در صورتی که تمام موارد فوق بررسی شود و همچنان کولتیواتور روشن نگردد با نزدیکترین نمایندگی شرکت اگروماشین تماس حاصل نمائید.
4 منظور از روتیواتور چیست؟
به مجموعه تیغه هایی که جهت شخم زدن زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد روتیواتور گفته می شود. در هنگام خرید به کیفیت تیغه های روتیواتور توجه نمائید.
5منظور از کولتیواتور چیست؟
کولتیواتور یا تیلر، تراکتوری دو چرخ است که جهت انجام امور زراعی و باغی همچون شخم زدن مورد استفاده قرار می گیرد. کولتیواتورها در دو نوع دیزلی و بنزینی در بازار عرضه شده اند. شما می توانید ضمن مشاوره با کارشناسان فروش شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) محصولی متناسب با نیاز خود خریداری نمائید.
6عرض و عمق شخم دستگاه کولتیواتور به چه میزان است؟
بر اساس نوع کولتیواتور می توان عرض و عمق شخم متفاوتی را بدست آورد. عرض و عمق شخم مطلوب به مساحت، نوع خاک و انتخاب صحیح کولتیواتور وابسته است. کولتیواتورهای اگروماشین با حداکثر 40 تیغه روتیواتور بیشترین عرض شخم ممکن را می توانند به وجود آورند.
7روتیواتور، چرخ آهنی و چرخ خاک ورز به چه صورت به دستگاه متصل می شوند؟
جهت استفاده از ادوات فوق می بایست چرخ لاستیکی را از دستگاه جدا نمود و با توجه به چپ و یا راست بودن هر یک از ابزارآلات فوق اقدام به جایگزینی آن ها نمود.
8علت استفاده از چرخ آهنی چیست؟
جهت جلوگیری از بوکسوات کردن لاستیک ها (حرکت در جای دستگاه) و نیز جلوگیری کردن از استهلاک آن و ایجاد بیشترین اصطکاک لازم جهت حرکت کولتیواتور در هنگام ایجاد شیار در زمین کشاورزی از این ابزار استفاده می شود
9علت استفاده از چرخ خاک ورز چیست؟
جهت نرم کردن خاک و اختلاط کود و خاک پس از عملیات شخم زدن، شیار زنی و پخش کود مورد استفاده قرار می گیرد.
10علت استفاده از شیار باز کن تنظیمی، ثابت و گاو آهن تک خیش چیست؟
با استفاده از این گونه ادوات می توان شیار منظمی را در زمین های کشاورزی حفر و ایجاد نمود
11نحوه خرید و اخذ نمایندگی محصولات شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) به چه صورت می باشد؟
در صورتی که تمایل به همکاری و یا خرید محصول به صورت مستقیم از شرکت را دارید می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) اطلاعات لازم را کسب نمائید.
12چه اختلافی بین سمپاش موتوری با نمونه بازاری وجود دارد؟
جدای از برند بودن، اعتبار و کیفیت محصولات شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) با نمونه های معمول بازار، سمپاش موتوری 25 لیتری این شرکت دارای 2 خصوصیت متمایز ذیل است: 1- بالاتر قرار گرفتن باک نسبت به موتور و افزایش توانایی کاربراتور 2- جنس موتور این محصول برنج است که نسبت به نمونه های عموماً پلاستیکی موجود در بازار کارایی و دوام بسیار بالاتری دارد
13چه اختلافی بین کیفیت کولتیواتورها وجود دارد؟
مطمئناً با خرید محصول از یک شرکت معتبر شما می توانید تا حدود زیادی نسبت به کیفیت محصول اطمینان و اعتماد داشته باشید. بالا بودن کیفیت قطعات مورد استفاده در محصولات و نیز پشتیبانی از قطعات یدکی، از جمله درخواست های اولیه مشتریان می باشد. نکته قابل توجه در رفع این گونه نگرانی انتخاب برند مناسب با سابقه اجرایی و پشتیبانی مناسب می باشد. یقیناً انتخاب برندی با نمونه های متعدد در بازار نمی تواند ضامن حفظ کیفیت محصولات و قطعات یدکی آن ها باشد. بهترین انتخاب زمانی رخ خواهد داد که شما محصولی را خریداری کنید که قیمت تمام شده آن با کیفیت آن کاملاً متناسب بوده و از کیفیت قطعات یدکی آن نیز اطمینان کافی داشته باشید. شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) هم اکنون جزء معدود برندهایی است که نه تنها هیچ گونه نمونه ای از آن در بازار وجود ندارد بلکه مشخصاً با رنگ و کیفیت خاص خود در سرتاسر ایران محصولات خود را به فروش می رساند و نکته حائز اهمیت آن است که بیشتر از تعداد محصولات فروخته شده خود، با درخواست خرید قطعات یدکی روبروست. علت این حجم سفارش فقط و فقط کیفیت بالای قطعات یدکی موجود در این شرکت می باشد.
14میزان و نحوه گارانتی و پشتیبانی ماشین آلات کشاورزی به چه صورت است؟
عموماً محصولاتی که با اپراتور و لوازم برقی مورد استفاده قرار می گیرند در هیچ جا مشمول قاعده گارانتی (تعویض) واقعی نمی باشند و بحث های پیرامون این موضوع نیز معمولاً جنبه واقعی و اجرایی را ندارد. اما نکته مهمتر پشتیبانی از محصولات است که در وقت نیاز به تعمیرات، بتوان قطعات یدکی با همان کیفیت اولیه را از فروشنده تقاضا نمود و از پرداخت هزینه های چندباره جهت تعمیرات خودداری نمود
15اثر زمان بر کولتیواتور خاموش؟ (نحوه نگهداری از کولتیواتور در زمان خواب طولانی)
چنانچه شما قصد داشته باشید برای مدت طولانی از دستگاه کولتیواتور خود استفاده ننمائید، می بایست به نکات ذیل توجه کنید: 1- از آنجا که گازوئیل موجود در باک دستگاه در طول زمان دچار رسوبات می شود هر ماه یکبار به مدت یک ربع دستگاه را روشن کرده و حرکت دهید تا از گرفتگی در قسمت های لوله سوخت و انژکتور جلوگیری شود. 2- حتماً قطب مثبت باطری دستگاه را جدا کنید.
16در صورت نیاز به سمپاش بدون مخزن از چه گزینه ای می توان استفاده نمود؟
چنانچه شما قصد خرید سمپاش بدون مخزن را دارید می توانید از سمپاش زنبه ای شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) استفاده نمائید. این محصول با استفاده از یک پمپ سمپاش 45 بار و یک موتور تک بنزینی 6.5 اسب بخار که سوار بر یک شاسی می باشند نیاز شما را برطرف می نماید.
17 انواع تریلر یا تریلی باغی چیست؟
تریلر یا تریلی باغی، یکی از محصولات ساخت شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) است که در دو نوع دمپردار و ثابت به بازار عرضه شده است. در تریلر دمپردار، اهرمی تعبیه شده است که می توانید با کشیدن آن کل بار را تخلیه نمائید. در تریلر ثابت این امکان وجود ندارد و جهت تخلیه بار می بایست اپراتور شخصاً اقدام به تخلیه بار نماید. هر دو محصول دارای سیستم ترمز پدالی با لنت و ظرفیت حمل بار 500 کیلوگرم را دارا می باشند.
کانال تلگرام اگروماشین

تولید و وارد کننده انواع تیلر کولتیواتور و ماشین آلات باغبانی، پمپ آب، موتور برق و ...

عضویت در کانال خروج